Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодії «Всесвітній» потоп омине Київ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Всесвітній» потоп омине Київ

Рівень води в Київському водосховищі дійсно не викликає побоювань. Частина льоду біля дамби повністю розтанула, частина вже перетворилася на труху.

Підтоплення Києва через розлив Дніпра цього року не буде, повідомив начальник главку надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний.

За його словами, критична позначка, коли починається повінь, - 715 см, але в цьому році прогнозований рівень підняття води буде не вище 680 см, пише газета «Сегодня».

Рівень води в Київському водосховищі дійсно не викликає побоювань. Частина льоду біля дамби повністю розтанула, частина вже перетворилася на труху. У невеликій затоці поблизу дамби, незважаючи на поганий лід, ловлять рибу кілька десятків рибалок. За їхніми словами, рівень води за останні дні впав.

«Рівень води у Дніпрі в межах норми. Повінь ще не почалася. Її очікують наприкінці квітня. Але можемо сміливо говорити, що на території Києва жодних серйозних наслідків, пов'язаних з розливом води, не буде. Не затопить навіть ті території, які зазвичай в зоні ризику - приватний сектор на Осокорках чи Кончу-Заспу», - сказав начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

В Асоціації рибалок України підтверджують, що паводку не буде з двох причин. «По-перше, сніг упав на суху землю, тепер, коли він тане, вода йде в ґрунт. Друге - ні Білорусь, ні Росія не очікують потопу. Добре, що і риба в цьому році не загинула. На мілководдях спостерігалося падіння вмісту кисню, але його вирівняли, робили лунки, ставили компресори», - розповів голова асоціації Олександр Чистяков. Щоправда, екологи кажуть, що ще рано розслаблятися. За їхніми словами, загроза паводку зазвичай настає наприкінці квітня - початку травня.

 
Коментарі (0)