Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоБудівництву на Поштовій площі визначили кінцеві терміни
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Будівництву на Поштовій площі визначили кінцеві терміни

Столична влада обіцяє вже за два місяці завершити другу чергу будівництва траспортної розв'язки на Поштовій площі. В цілому роботи завершать до кінця жовтня поточного року.

Завершення другої черги будівництва транспортної розв'язки на Поштовій площі планується до Дня Конституції. Про це повідомив виконуючий обов'язки першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, інформує «Хрещатик».

«До Дня Конституції ми зробимо підземні проїзди, буде ліва естакада і частина прилеглої території буде впорядкована», - розповів посадовець. 

Він також зазначив, що місто отримало на будівництво транспортної розв'язки 50 млн грн, і ще 50 млн грн уряд перерахує найближчим часом. 

За словами пана Голубченка, першу чергу будівництва місто планує здати до Дня Києва, а завершити будівництво в цілому планують до кінця жовтня поточного року.

Разом з тим слід зазначити, що громадські активісти висловлюють незадоволення проектом реконструкції Поштової площі. Який, за словами представників громадських організацій, не враховує у повній мірі потреби людей з обмеженими можливостями. Зокрема, мова йде про специфіку облаштування пандусів. Велосипедисти, у свою чергу, вимагають облаштування на Поштовій площі велодоріжок. 

 
Коментарі (0)