Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняЧастина киян три дні сиділи без води через неправильно розташовані кіоски
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Частина киян три дні сиділи без води через неправильно розташовані кіоски

Аварійні роботи на водопроводі тривали майже три доби. Оперативному пошуку місця пошкодження мережі та його усуненню перешкоджали розташовані в охоронній зоні водопроводу МАФи

Станом  на вечір 14 лютого водопостачання по просп. Правди, 66 у столиці відновлено.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».

Як зазначається в повідомленні, аварійні  роботи на водопроводі тривали майже три доби. Оперативному пошуку місця пошкодження мережі та його усуненню перешкоджали розташовані  в охоронній зоні водопроводу МАФи.

Водовозка, яка постійно працювала на місці аварійної ситуації, забезпечувала мінімальні потреби у воді мешканців, які тимчасово залишались без водопостачання.

Ліквідацію  аварійної ситуації за вказаною адресою розпочали 12 лютого близько 13:00, однак роботи були призупинені через неможливість доступу техніки до місця пошкодження мережі – відновити їх можна було лише за умови знесення МАФів. На пошуки власника торговельних кіосків та організацію додаткової техніки для їх перенесення було потрачено чимало часу. Три кіоски було знято лише наступного дня, 13 лютого, о 14:30.

І хоч господар одразу погодився самостійно демонтувати  МАФи, однак це не звільняє його від відповідальності. Київводоканал неодноразово надавав власнику кіосків, розташованих за вказаною адресою, приписи, в яких вказувалось про незаконність розміщення тимчасових споруд в охоронній зоні водопроводу, що може в будь-який час завадити оперативному проведенню аварійних робіт.

Перший  припис вручено ще у лютому 2011 року, однак його було проігноровано. Другий  - диспетчерська служба намагалася вручити власнику саме напередодні аварійної ситуації (від 06.02.2012), однак з ним так і не вдалося поспілкуватися. Продавці торговельних кіосків також відмовилися від отримання та підписання припису.

Нагадуємо, що Київводоканал вже неодноразово порушував проблему розміщення МАФів  в охоронній зоні мереж. Однак  навіть загрозливі наслідки не зупиняють  господарів тимчасових споруд і на місці знесених МАФів з’являються нові.

Звертаємось до вповноважених осіб, які надають дозвіл на розміщення МАФів в забороненій для забудови зоні, взяти на себе відповідальність не лише за перешкоджання оперативності проведення аварійних робіт,  тривалої відсутності водопостачання, а й за життя людей, які працюють у кіосках та щоденно піддаються ризику щонайменше травмуватися у випадку провалу МАФу.

Найближчим  часом Київводоканал розпочинає акцію боротьби проти встановлених на мережах Товариства малих архітектурних форм. Списки МАФів з їх адресами буде розміщено на сайті Товариства як такі, що несуть загрозу.

Нагадуємо, що з 13:00 12 лютого до 17:00 14 лютого через пошкодження водопровідної мережі (порив магістралі d=200 мм) за адресою просп. Правди, 66-66-а тимчасово без водопостачання залишались мешканці будинків № 64-б, 68-а, 66 (супермаркет «Сільпо»), 66-а (аптека), 64 (станція швидкої допомоги) по просп. Правди. Для ліквідації пошкодження та відновлення  водопостачання за вказаною адресою  проводилися аварійні роботи на мережі. На  час ліквідації аварії  для абонентів, які тимчасово залишились без  водопостачання, працювала  безкоштовна водовозка.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)