Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаДесятки новобудов Києва підключили до електромереж
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Десятки новобудов Києва підключили до електромереж

У нинішньому році близько півсотні столичних новобудов підключили до мереж електропостачання. Зараз завершуються пуско-налагоджувальні роботи на енергетичному обладнанні нового будинку в Голосіївському районі.

З початку поточного року до електричних мереж столиці підключено 47 багатоквартирних житлових будинків. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі «Київенерго».

Наприклад, згідно з повідомленням, зараз завершуються пуско-налагоджувальні роботи на енергетичному обладнанні нового 312-квартирного будинку за адресою вул. Ломоносова, 71-З будівельної компанії «ТММ». По закінченню цих робіт «Київенерго» надасть мешканцям постійну схему підключення до міських електромереж.
 
Також, для забезпечення якісного та стабільного електропостачання цього об'єкта і прилеглих до нього районів «Київенерго» ввело в експлуатацію нову електричну підстанцію «Університетська» в Голосіївському районі Києва. Будівництво підстанції здійснювалося за рахунок інвестицій «Київенерго». Загальна вартість робіт склала 146 млн грн. Також для зручності киян у Голосіївському районі відкрито центр обслуговування клієнтів за адресою: вул. Академіка Вільямса, 3/7.
 
«Щоб повною мірою забезпечити зростаючі потреби столиці в якісному забезпеченні електроенергією «Київенерго» сконцентрувалася на соціально-важливих програмах реконструкції та будівництва електричних мереж. Зокрема, станом на 2 червня, для забезпечення стабільного електропостачання Києва фахівці компанії провели ремонтні роботи на 21 кабельної лінії 0,4 кВ, переклавши майже 4 км кабелів», – йдеться в повідомленні.
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у «Київенерго» зазначили: для стабільного електропостачання столиці потрібна платіжна дисципліна. Відсутність заборгованості за спожиту послугу дозволить уникнути припинення подачі електроенергії.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)