Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняКиянам повернули гарячу воду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Киянам повернули гарячу воду

У Києві відновили роботу всі котельні, які не працювали тривалий час через відсутність природного газу. Наразі постачання теплоносія відновлене у повному обсязі
У Києві відновили роботу всі котельні, які не працювали тривалий час через відсутність природного газу. Наразі постачання теплоносія відновлене у повному обсязі, і триває ліквідація пошкоджень тепломереж, що сталися під час запуску гарячої води. Щодоби комунальники усувають більше 40 пошкоджень, повідомляє прес-служба КМДА.
 
«Наразі в роботі аварійних бригад «Київтеплоенерго» понад 120 пошкоджень мереж, тому в деяких будинках може бути тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, допоки ремонтні роботи не будуть завершені. Загалом працює 34 аварійно-відновлювальні бригади», – пояснив Петро Пантелеєв.
 
Найбільше пошкоджень у Подільському та Оболонському районах. Тривале перебування мереж без теплоносія призводить до підвищеної корозії. Тому під час запуску гарячої води виникають масові пошкодження.
 
Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» заявило, що неустойка (штрафи, пеня) по боргам ПАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» списані не за умовами мирової угоди між НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго», а на підставі закону.
 

«Наші партнери з КМДА вихідними спілкувались з пресою та знову трохи помилилися у формулюваннях щодо умов сплати штрафних санкцій та пені. Уточнюємо. Мирова угода не передбачає списання неустойки (штрафи, пені), інфляційних нарахувань тощо, тому що це не було її предметом», - говориться в повідомлені прес-служби компанії.  

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
18 Жовтня 2018 p. 22:40
Из одной крайности бросились в другую: гарячей воды то нет вообще, то течёт кипяток; к тому же, под огромным давлением.--------------------------------------------------------------------------------А почему не пустить тёплую воду, но круглый год без перерывов? Это и потребителям удобно, и государству, кстати, выгодно. Ведь за тёплую воду можно брать плату, как за горячую; и я думаю, это лучше, чем вообще без воды.
Коля Пухов
20 Жовтня 2018 p. 22:31
В частных хозяйствах летом тёплую воду получают путём подогрева на солнце. Для этого воду заливают в резервуары, окрашенные в чёрный цвет. Резервуары с водой в течение дня находятся под палящим солнцем, и к вечеру тёплая вода готова. Кроме экономии газа , вода, подогретая на солнце полезнее, чем на газу.-----------------------------------------------------------А почему это не сделать в мастабе города и брать за тёплую воду плату , как за горячую?