Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїКиїв під наглядом оперативного штабу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київ під наглядом оперативного штабу

При КМДА діє оперативний штаб із забезпечення сталої життєдіяльності міста. Комунальні служби Києва, як і лікарні, працюють у посиленому режимі.

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко створив міський оперативний штаб із забезпечення сталої життєдіяльності міста. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі відомства.

Штаб працюватиме цілодобово до врегулювання конфлікту у центрі міста. До складу штабу входять керівники всіх структур, які підпорядковані КМДА. Голова штабу – Володимир Макеєнко.

Очільник міськдержадміністрації зазначив, що в столиці наразі у посиленому режимі працюють всі комунальні служби. Так само працюють і медичні заклади Києва – у лікарнях та поліклініках міста медичну допомогу оперативно надають усім, хто її потребує.

«Також ми звернулися до ДАІ з проханням забезпечити безперешкодний пропуск до Києва та вулицями міста карет швидкої допомоги, транспорту що постачає продукти харчування, медикаменти та товари першої необхідності», – повідомив Володимир Макеєнко.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві посилилися сутички між протестувальниками та силовиками. Конфлікт розпочався зранку 18 лютого на вулиці Шовковичній у центрі Києва і триває досі.

 
Коментарі (0)