Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВВід Києва відводять токсичну загрозу
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Від Києва відводять токсичну загрозу

Столичне звалище хімічних відходів почали розчищувати. Із території сумнозвісного заводу вивезли хлорвмісні речовини.

23 липня з київського заводу «Радикал» вивезли 45 тонн хлоровмісних відходів. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА

Як зазначили у відомстві, наразі територія заводу повністю очищена від небезпечних речовин.

Директор  Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Людмила Денисюк повідомила, що всі відходи будуть вивезені за межі України, оскільки держава не має технічних можливостей для переробки цієї речовини.

Втім, на заводі все ще залишається 200 тис. тонн ртутьвмісних речовин, які КМДА планує якомога швидше знешкодити та утилізувати.

Як повідомляляла «Україна Комунальна», у столичній міськдержадміністрації зазначали, що  на вивезення хлорвмісних речовин будуть використані 900 тисяч гривень з екологічного фонду, які вже є на рахунках. У цілому ж безпека киян оцінюють в 300 млн грн. Саме стільки грошей необхідно на очищення території "Радикалу" від ртутьвмісних речовин.

Нагадаємо, що до припинення у 1996 році своєї виробничої діяльності, ВАТ «Радикал» було монополістом з виробництва в Україні деяких видів синтетичних матеріалів, які містили у своєму складі сполуки ртуті та хлору. Ці речовини при неналежних умовах зберігання та експлуатації становлять екологічну небезпеку, особливо враховуючи те, що зупинка виробництва була проведена з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а залишки хімічних речовин не були вивезені з підприємства.

Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)