Рус Укр
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Київ забезпечили теплом

У столиці теплом забезпечили житловий фонд та соціальну сферу. Згідно з повідомленням «Київенерго» без опалення тимчасово перебувають 350 будинків, однак, проблему відсутності теплоносія буде усунено в найближчий час

У Києві станом на 20 жовтня до опалення підключено житловий фонд та всі об’єкти соціальної сфери. Зокрема, тепло отримують 9374 житлових будинків (що управляються комунальними ЖЕО, ЖБК, ОСББ та відомчі будинки), що становить 98% від загальної кількості. Будинки що обслуговуються комунальними ЖЕО, підключені на 99% (7028 будинків). Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

«Теплова система міста повністю розгорнута. Без тепла тимчасово лишаються близько 350 будинків усіх форм власності до усунення пошкоджень на тепломережах чи внутрішньобудинкових мережах (1-3 доби). У період, коли послуга централізованого опалення відсутня, нарахування за неї споживачам здійснюватися не буде. Мешканці сплачуватимуть лише за фактично надану послугу», - зазначив директор СВП «Київські теплові мережі» Євген Глушак.

Що стосується соціальної сфери, то опалення підключено 515 дитсадків, що становить 99,4% від загальної кількості, 451 шкіл (99%), усі 15 пологових будинків столиці та 293 лікувальні заклади. 3 дитсадки та 3 школи ще не мають тепла у зв`язку з виконанням робіт на обладнанні районних відділень освіти.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві 19 жовтня до централізованого опалення було підключено 96,3% від загального житлового фонду міста.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)