Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГ«Київенерго» «підігнало» кілька мільйонів приватній фірмі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київенерго» «підігнало» кілька мільйонів приватній фірмі

«Київенерго» замовило ремонт свого обладнання одній з приватних фірм. Сума договору становить майже 9 млн грн. Ремонт планують закінчити до кінця року.

ПАТ «Київенерго» підписало угоду з ДП «Енергоремонт» щодо ремонту обладнання. Вартість договору склала 8,94 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають «Наші Гроші».

«Еенергоремонт» є дочірною фірмою ПАТ «Київенергоремонт». Співвласником останнього, з часткою 75%, є голова наглядової ради ПАТ «Київенерго» Іван Плачков.

Відтак, на виділені кошти передбачено відремонтувати обладнання теплофікаційних енергоблоків №1,2 загальностанційного обладнання ТЕЦ-6. Завершити всі ремонтні роботи планують до кінця року.

Зауважимо, що «Енерегоремонт» не вперше стає переможцем у тендерах «Київенерго»: за останні 6 років підприємство отримало замовлень на 205,42 млн грн.

Крім цього, участь у тендері брало ТОВ «Стальсервіс», власниками якого є Олег та Олександр Арапови, Костянтин Преображенський, Олексій та Вадим  Парфенюки.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, «Київенерго» визначилось з постачальниками лічильників тепла. Зокрема, компанія виділила більше півмільярда грн на ці цілі. Прилади обліку теплової енергії фірми будуть постачати протягом кількох років.

 
Коментарі (0)