Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїФінансування ЖКГКМДА обіцяє до кінця року погасити борг за субсидії у столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

КМДА обіцяє до кінця року погасити борг за субсидії у столиці

У державному бюджеті на 2017 рік передбачено більше 2,5 мільярдів гривень для розрахування з постачальниками послуг за надання субсидій та пільг, які отримували кияни.
У державному бюджеті на 2017 рік передбачено більше 2,5 мільярдів гривень для розрахування з постачальниками послуг за надання субсидій та пільг, які отримували кияни. Цього вистачить, щоб до кінця року погасити борг у повному обсязі, це на брифінгу повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник. 
 
"13 липня 2017 року ВР підтримані зміни до держбюджету України на 2017 рік, яким передбачено збільшення обсягу субвенції з державного бюджету, передбаченого для міста Києва. У державному бюджеті на 2017 рік більше 2,5 млрд грн, що дасть можливість розрахуватися з постачальниками послуг за надані субсидії та пільги в повному обсязі до кінця року", - повідомив Микола Поворозник.

В Україні у червні середній розмір субсидії, призначеної на одне домогосподарство, становив 164,9 грн, що на 24,2% менше, ніж у червні минулого року. 

 
Коментарі (1)
Коля
26 Липня 2017 p. 15:02
А що таке, взагалі, субсидія? Cубсидія -- це не що інше як часткова компенсація державою знецінення її грошей. Бо насправді не тарифи і ціни зростають, а знецінюється гривня , лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Але знецінення гривні стосується усіх і постійно, а часткова компенсація цього знецінення надається вибірков та тимчасово. ----------------------------------------Більш того, у деяких випадках взагалі доходить до абсурду, - коли вже надану часткову компенсацію знецінення гривні забирають назад, стягуючи ще й додатково судові витрати з "одержувача" субсидій... ------------------------- Ну то припиніть знецінювати гривню і не треба буде ніяких субсидій, -- скаже будь-яка хоч трохи мисляча людина. Так ні ж ..., а де ж тоді брати гроші на чималеньки зарплати чиновникам і депутатам? Тоді ж не можна буде друкувати, - тільки взамін зношених...