Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКомісії Київради поговорять про забудови біля одного з парків
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Комісії Київради поговорять про забудови біля одного з парків

У Київраді візьмуться за забудови біля одного з парків міста. Однак, для початку, п’ять профільних комісій планують обговорити це питання на спільному засіданні.

Профільні комісії Київської міської ради розберуться із забудовами поблизу парку Кіото. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Київради.

Зокрема, питання скандальних забудов біля зеленої зони планують обговорити на засіданні п’яти комісій.

«Спільними зусиллями ми вирішимо питання щодо забудов біля парку Кіото та на Броварському проспекті. В нас є багато товариств, зокрема скандальна забудова від ТОВ «ЖенСан», котрим передані земельні ділянки на цій території в оренду.У Київраді візьмуться за забудови біля одного з парків міста. Однак, для початку п’ять профільних комісій планують обговорити це питання на спільному засіданні. Фахівці з різних галузей: екологічної, земельної, транспортної, антикорупційної, спільно вирішать питання щодо поновлення чи розірвання договорів оренди з усіма цими компаніями. Багато в кого з них вже закінчується термін договору, чи вони мають постійні сутички з мешканцями. До цього питання треба поставитись серйозно, тому що при прийнятті неправильних рішень бюджет міста може втратити близько 10 млн грн», - заявив голова Постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією Євгеній Місюренко.

Також, профільні комісії запросять для допомоги з фінансовими питаннями представника бюджетної комісії.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві до Дня Незалежності працівники КП «Київзеленбуд» планують ввести в експлуатацію шість парків та скверів. Зокрема, планується завершити капітальні ремонти та відкрити парки «Привокзальний», Воїнів-Інтернаціоналістів, частину парків «Нивки» та Сирецького, а також  сквери на вул. Зої Гайдай, 9/6 та на проспекті Василя Порика, 7-9.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)