Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГНекомунальні підприємства виганяють на розчистку вулиць
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Некомунальні підприємства виганяють на розчистку вулиць

До прибирання снігу у столиці буде залучена уся наявна техніка та людські ресурси, у тому числі і некомунальних підприємств.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вчора провів робочу нараду з представниками столичних підприємств некомунальної форми власності, - інформує «Україну Комунальну» прес-служба КМДА.

Очільник КМДА звернувся до підприємців з проханням максимально оперативно розчистити територію поблизу їхніх об’єктів та допомогти у прибиранні міста технікою.

«Наразі ми ліквідували основні затори на автошляхах столиці, і зараз для нас надзвичайно важливо відновити роботу громадського транспорту в найкоротші терміни. Для цього нам необхідно очистити дороги. Відзавтра ми закумулюємо всі сили для вивезення снігу з міста. Я звернувся до підприємців з проханням надати нам у допомогу їхню техніку, яку ми зможемо залучити до прибирання та вивезення снігу», – сказав Олександр Попов.

У свою чергу, керівники підприємств також наголосили на важливості скоординованої спільної роботи та пообіцяли з сьогоднішнього ранку надати всю наявну техніку і залучити людські ресурси.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович доручив відповідним службам та відомствам вжити надзвичайних заходів, спрямованих на подолання наслідків стихійного лиха в областях України в результаті безпрецедентних снігопадів.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)