Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГМіські проектиНизці столичних вулиць змінять назви
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Низці столичних вулиць змінять назви

У Києві перейменують чотири вулиці. Крім цього, на розгляді міськради знаходиться кілька десятків вулиць, мостів та площ, які пропонується перейменувати або повернути попередні назви.

У Києві перейменують 4 міські вулиці. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Комісії з питань найменувань. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Київської міської ради.

Зокрема, було прийнято рішення про перейменування вул. Марини Раскової у Дніпровському районі на вулицю Євгена Сверстюка та вулиці Комуністичної у Дарницькому районі на вулицю Трипільську.

Також, Комісія затвердила перейменування вулиці  Житлової у Печерському районі на вул. імені Кахи Бендукідзе та найменування безіменної частини вулиці від Національного музею народної архітектури та побуту України (Пирогово) до вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі на вулицю Академіка Петра Тронька.

«Наразі в комісії знаходиться перелік з кількох десятків об'єктів (вулиці, мости, площі), які пропонується перейменувати, найменувати, або повернути історичну назву», - зазначається у повідомленні.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у столиці організували безкоштовний автобусний маршрут на Трухановому острові. За інформацією «Київпастрансу», автобусний маршрут курсуватиме на Трухановому острові від Пішохідного мосту до парку Дружби народів у робочі та вихідні дні з 8:30 до 20:30. На маршруті курсуватиме два автобуси з інтервалом руху 20 хвилин.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)