Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійПід Києвом створять національний парк на 30 тисяч гектар
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Під Києвом створять національний парк на 30 тисяч гектар

Паркова зона розміщуватиметься на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області. Його збираються назвати "Дніпровсько-Тетерівський".

Паркова зона розміщуватиметься на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області. Його збираються назвати "Дніпровсько-Тетерівський". Про це повідомили в Міністерстві екології.

На думку міністра Остапа Семерака, створення цього парку не тільки збільшить національну екологічну мережу держави, а й поліпшить екологічну ситуацію в області.

Раніше обрана територія була закрита для відвідувачів, оскільки тут знаходилися мисливські угіддя радянсько-партійних верств населення. А потім тут полювали друзі Януковича.

- Зараз це - унікальна лісова і водно-болотна фауна. Тут знайшли свій притулок сірі журавлі, чорні лелеки, орлан-білохвіст і цілий ряд інших рідкісних птахів і звірів, занесених до Червоної книги, - підкреслив міністр Семерак.

Так як тут залишилася розвинена транспортна та господарська мережі, їх використовують для туристичної інфраструктури та облаштування парку.

 

 
Коментарі (0)