Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПолітикаПризначено головного рятувальника столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Призначено головного рятувальника столиці

У КМДА призначено нового начальника управління з питань надзвичайних ситуацій. Першим бойовим хрещенням для новоспеченого головного рятувальника столиці стане порятунок міста від «великої води».

Новим начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища став Сергій Рюмшин, інформує «Хрещатик».

На нього голова КМДА Олександр Попов покладає завдання з попередження та порятунку столиці від надзвичайних ситуацій, і, зокрема, тих, що стосуються можливого підтоплення територій міста через танення снігу.

«Я хочу представити вам Сергія Рюмшина, нового начальника управління. Сергій Миколайович – людина високої мобілізації, і в мене немає жодних сумнівів, що він упорається з викликами, які постають перед містом у нинішніх погодних умовах», - зазначив Олександр Попов, представляючи колективу служби нового керівника.

Новопризначеному голові управління з питань надзвичайних ситуацій очільник міськадміністрації поставив завдання – оперативно реагувати на будь-які підтоплення територій міста та не допустити у Києві надзвичайної ситуації з «високою» водою.

В управлінні до таких викликів погоди вже готові. За словами пана Рюмшина, у кожному районі визначені проблемні місця, районні адміністрації про це знають, а служби готові реагувати на них у цілодобовому режимі.

Олександр Попов також подякував рятувальникам за те, що під час негоди у столиці вони оперативно спрацювали на максимумі своїх можливостей. Наостанок очільник міськадміністрації оглянув приміщення Київської служби порятунку, ознайомився з особливостями та специфікою роботи її фахівців.

Нагадаємо, 26 березня, за підсумками роботи Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті, її керівник – перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак подав у відставку, яку Олександр Попов прийняв. Окрім цього, він звільнив з посади начальника столичного Управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного та гендиректора «Київавтодору» Георгія Глінського

Біографія:

Народився Сергій Рюмшин у місті Курськ (Росія). Його професійна кар’єра розпочалася у тресті «Київміськбуд-3» Головкиївміськбуду. Де він пройшов шлях від майстра до головного інженера будуправління.

До призначення на нинішню посаду, пан Рюмшин був головою Святошинської райдержадміністрації.

 
Коментарі (0)