Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїПрокуратура встановила незаконне відчуження 2 будинків в центрі столиці
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Прокуратура встановила незаконне відчуження 2 будинків в центрі столиці

Київська місцева прокуратура №10 звернулась до суду з позовами про повернення у комунальну власність нежитлових будинків площею майже 1000 квадратних метрів та вартістю понад 12 млн гривень
Київська місцева прокуратура №10 звернулась до суду з позовами про повернення у комунальну власність нежитлових будинків площею майже 1000 квадратних метрів та вартістю понад 12 млн гривень, що розташовані по вул. Невській у Шевченківському районі міста Києва, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.
 
Вказані приміщення у 2015 році на підставі підроблених документів та поза волею законного власника - територіальної громади, були незаконно відчужені на користь фізичної особи.
 
Враховуючи викладене, Київською місцевою прокуратурою №10 вжито заходів реагування шляхом подання позову до Шевченківського районного суду м. Києва про витребування вказаного майна до комунальної власності.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України - шахрайство. 

 
Коментарі (0)