Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика«Межигір'я» може «попрощатися» зі світлом
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Межигір'я» може «попрощатися» зі світлом

ПАТ «Київенерго» розглядає можливість припинення поставок електроенергії на територію «Межигір'я». Резиденція продовжує нарощувати заборгованість за світло. Окрім того, її працівники не допускають компанію до обстеження важливих енергооб’єктів.
Резиденція «Межигір'я» продовжує безоплатно споживати електричну енергію. Її заборгованість на 1 липня вже перевищила 11,1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Київенерго».
 
«Компанія неодноразово виступала ініціатором переговорів про погашення заборгованості, однак через невизначений статус цього об'єкту питання так і залишається відкритим – споживання продовжується, доступу до електроустаткування на території резиденції у «Київенерго» немає, борг зростає» - йдеться у повідомленні.
 
При цьому зауважується, що ситуація посилюється також тим, що компанія не має юридичних підстав для укладення договору на постачання електроенергії з громадською організацією «НПУ Межигір'я», створеної активістами, які проживають на території резиденції. Наразі ПАТ «Київенерго» має договір про постачання електроенергії від 30 березня 2012 року №11010, укладений з ТОВ «Танталіт». При цьому «Танталіт» відмовляється оплачувати споживання електроенергії після захоплення території резиденції. Позов компанії про погашення заборгованості зараз розглядається в суді.
 
«Київенерго» не може ставити під загрозу надійність і безпеку електропостачання киян через зростаючу заборгованість «Межигір'я», а також несанкціоноване втручання в роботу устаткування, розташованого на території резиденції, в тому числі і в роботу розподільної мережі 10кВ» - заявляють у компанії, додаючи, що неодноразово робили спроби провести обстеження енергооб'єктів, розташованих на території «Межигір'я», проте натрапляли на загрози та опір невідомих озброєних осіб.
 
Тож, зараз ПАТ «Київенерго» розглядає можливість розірвання договору з ТОВ «Танталіт» і припинення поставок електроенергії на територію «Межигір'я».
 
Зауважимо, на території «Межигір'я» розміщена ПС 110/10 «Прибережна», яка живиться від двох важливих для роботи енергосистеми України високовольтних ліній 110 кВ «Північна» – ГАЕС №1 і №2. У «Київенерго» стверджують, що будь-яке технологічне порушення на устаткуванні підстанції в умовах відсутності місцевого оперативного персоналу та доступу до обладнання підстанції персоналу компанії може призвести до серйозних негативних наслідків на вузлі ПС 330 кВ «Північна» і відключення енергопостачання більшої частини столиці.
Анастасія Люк
 
Коментарі (0)