Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійСтоличні комунальники готові до будь-яких примх погоди
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичні комунальники готові до будь-яких примх погоди

Підрозділи КК «Київавтодор» очищують зливові стоки від снігу, щоб у період танення снігу міська каналізація працювала справно.

Комунальні служби готуються до зміни погодних умов. Так, підрозділи КК «Київавтодор» очищують зливові стоки від снігу, щоб у період танення снігу міська каналізація працювала справно. 

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

«Ми постійно розчищаємо зливові стоки від снігу, щоб вода на решітках не накопичувалася і не замерзала. Усі зливостоки сьогодні утримуються у належному стані, тож коли почнеться танення снігу, вода вільно буде стікати у каналізацію і підтоплення Києву не загрожує», – запевнив директор КК «Київавтодор» Георгій Глінський.

При цьому він зауважив, що у Києві є проблемні місця, де постійно накопичуються великі об’єми води. Це, зокрема, розв’язка біля станції метро «Лівобережна», вулиця Фрунзе і площа Перемоги. Підтоплює і вулицю Богатирську, де розташований каскад озер.

Разом з тим, за словами Георгія Глінського, «Київавтодор» продовжує роботу з очищення дорожньої мережі та вивезення снігу з автошляхів міста. Уже вивезено понад 180 тис. тонн снігу.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)