Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВСтоличні підприємці пройшли «сміттєву перевірку»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичні підприємці пройшли «сміттєву перевірку»

Підприємці міста пройшли перевірку на наявність договорів на вивіз сміття. На підприємців-порушників були складені адмінпротоколи та внесені приписи з вимогою укласти відповідні договори.

Інспектори благоустрою спільно з представниками комунального підприємства «Київкомунсервіс» здійснили перевірку щодо наявності у суб’єктів підприємницької діяльності договорів на вивезення сміття. Під час рейду на підприємців-порушників були складені адмінпротоколи та внесені приписи з вимогою укласти відповідні договори. Штрафи за порушення цих вимог складають від 850 до 1700 гривень.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації.

Якщо договір відсутній, підприємець скидує сміття у найближчий контейнер для твердих побутових відходів біля житлових будинків, або до найближчої сміттєвої урни, яка не розрахована на велику кількість відходів від роздрібної торгівлі. А це перевантажує роботу комунальних служб міста та є порушенням ст. 152 Кодексу України. Окрім того, такі вимоги перед підприємцями прописані у правилах благоустрою міста.

«Хаотичні навали сміття, що трапляються містом, в більшості випадків є «заслугою» тих, хто вирішив зекономити та, ховаючись від правоохоронних органів і наших інспекторів, складає сміття на подвір’ях, в урнах або просто «за кутом». Таку практику ми маємо припинити. Інспектори благоустрою спільно з представниками комунальних служб ведуть боротьбу за чисте місто», – розповів директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Як повідомляла «Україна Комунальна», перед зазначеною перевіркою, спеціалісти «Київкомунсервісу» склали список несумлінних підприємців, які не оплачують послуги з вивезення побутового сміття та вивісили його на власному сайті.

Нагадаємо, донедавна, більшість столичних підприємців безкоштовно користувалися встановленими на прибудинкових територіях контейнерами для відходів, за вивезення яких фактично сплачували мешканці будинків.

Однак на початку минулого року, депутати Київради підтримали рішення, яке зобов’язало всіх без винятку власників тимчасових споруд укласти договори на вивезення побутових відходів.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)