Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїНадзвичайні подіїСтолична будівельна компанія незаконно заволоділи майже 29 млн грн держкоштів
Новини ЖКГ
22 Листопада 2017 p.
21 Листопада 2017 p.
20 Листопада 2017 p.
17 Листопада 2017 p.
16 Листопада 2017 p.
15 Листопада 2017 p.
10 Листопада 2017 p.
08 Листопада 2017 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Столична будівельна компанія незаконно заволоділи майже 29 млн грн держкоштів

Правоохоронцями викрито будівельну компанію, посадові особи якої незаконно заволоділи майже 29 млн грн державних коштів та ухилилися від сплати податків
Правоохоронцями викрито будівельну компанію, посадові особи якої незаконно заволоділи майже 29 млн грн державних коштів та ухилилися від сплати податків, повідомляє прес-служба ДФСУ.
 
Встановлено, що посадові особи однієї із компаній м. Києва, яка займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, у складі організованої групи вчинили привласнення та розтрату бюджетних коштів на загальну суму майже 29 млн грн.
 
Вказана компанія стала переможцем державних конкурсних торгів щодо будівництва насосно-фільтраційної станції та уклала відповідний договір із держпідприємством – замовником робіт на 96,6 млн грн та отримала на розрахункові рахунки майже 29 млн грн державних коштів.
 
При цьому держпідприємство сформувало податковий кредит на суму 4,6 млн гривень за рахунок нібито виконаних будівельно – монтажних робіт та попередньої оплати за обладнання для насосно – фільтраційної станції від компанії-переможця, яка, в свою чергу, маніпулюючи показниками податкової звітності задекларувала їх придбання від фіктивних та транзитних постачальників.
 
Такі дії фігурантів дали їм змогу заволодіти державними коштами у сумі майже 29 млн грн, а також ухилитися від сплати податків в особливо великих розмірах.

Розслідування кримінального провадження триває. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
16