Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоСтолична Кільцева дорога отримає нові станції
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столична Кільцева дорога отримає нові станції

У столиці розпочнеться будівництво та реконструкція другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів. Проект передбачає будівництво двох нових станцій міської електрички.

КП «Київпастранс» розпочав розробку проектно-кошторисної документації будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів. У рамках реалізації проекту передбачена реконструкція залізничних платформ «Протасів Яр» та «Київська-Русанівка», будівництво підходів та під’їздів до неї, облаштування квиткових кас, а також інженерне забезпечення та заходи із зарежимлення платформ.

Роботи розпочнуться після затвердження всіх необхідних документів та погодження виконання будівельних робіт на земельних ділянках, що перебувають у користуванні Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця». Усі роботи, виконані підрядною організацією, матимуть гарантію якості та встановлені гарантійні строки експлуатації об’єкта.

Інвестиційні пропозиції щодо проектування, реконструкції та будівництва двох станцій міської електрички будуть включені до програми економічного й соціального розвитку Києва на 2013 та наступні роки.

Нагадаємо, першу чергу проекту «Міська електричка» було реалізовано в жовтні 2011 року. Так, організовано рух електропоїздів Київським транспортним кільцем із впровадженням 14 пересадочних вузлів (станцій, платформ), а саме: «Київ-пасажирський», «Видубичі», «Лівий берег», «Дарниця», «Лівобережна», «Троєщина», «Київ-Петрівка», «Зеніт», «Вишгородська», «Рубежівська», «Сирець», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Караваєві дачі».

Цей проект дозволив більш рівномірно розподілити пасажиропотоки та зменшити навантаження на пасажирський транспорт столиці, а також забезпечити прямий зв’язок між лівобережною і правобережною частинами міста.

 
Коментарі (0)