Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортСтоличний метрополітен оновить вагони
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичний метрополітен оновить вагони

Незабаром перші вагони столичного метрополітену, які модернізують за кошти Кіотського протоколу, будуть відправлені на Крюківський вагонобудівний завод.

Прийняти перші п’ять вагонів на Крюківському вагонобудівному заводі готові вже найближчим часом, - інформує «Україну Комунальну» прес-служба КМДА. За кілька місяців вони повернуться у столицю повністю модернізованими. Загалом програма передбачає оновлення 95 вагонів підземки.

Модернізації полягає в заміні застарілого тягового приводу вагона метрополітену, в основі якого лежить принцип релейно-контактної системи управління, на більш сучасний тяговий привід – за принципом частотного управління з використанням сучасних технологій.

Після оновлення рухомий склад буде більш екологічним, тобто знизиться рівень викидів СО2. Також зменшиться рівень споживання електроенергії. Подальше обслуговування та поточний ремонт вагонів теж стануть дешевшими. Крім того, буде поліпшено екстер’єр та інтер’єр рухомого складу.

«Вагони, які ми плануємо модернізувати, надійшли до метрополітену у 80-х роках минулого століття. Але коли фахівці зробили заміри щодо їхньої придатності для подальшої експлуатації, з’ясувалося, що металеві каркаси можуть прослужити ще кілька десятків років», – розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Як повідомляла «Україна Комунальна», за підсумками 2012 року столичний метрополітен отримав збитки від економічно необгрунтованого тарифу вартості проїзду та неповного відшкодування за перевезення пільгових категорій населення у розмірі 345,5 млн грн.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)