Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Столичний житлофонд готові підключати до опалення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Столичний житлофонд готові підключати до опалення

Столичні теплопостачальники готові підключати житлові будинки до централізованого опалення. Підключення триватиме за умови відсутності обмеження газопостачання з боку ПАТ «Киівгаз».

ПАТ «Київенерго» технічно готове розпочати підключення житлових будинків столиці до централізованого опалення. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, зауважується, що таке рішення прийняте згідно розпорядження Київської міськдержадміністрації №1003 від 9 жовтня 2015 року.
 
«Підключення житлового фонду триватиме за умови відсутності обмеження газопостачання з боку ПАТ «Киівгаз» за графіками - біля 7 днів з моменту початку підключення, з розподілом навантаження рівномірно, для попередження перевантажень теплової системи» - зазначається у повідомленні.
 
Окрім цього зауважується, що наразі, підприємство готує до запуску зимові схеми роботи теплоджерел (ТЕЦ, котельних, станцій теплопостачання).
 
Примітно, станом на 15:00 9 жовтня в Києві підключено 519 об`єктів соцсфери – 108 шкіл (21,4% від загальної кількості), 256 дитсадків (48%), 153 лікувальний заклад (32,2%).

Анастасія Люк

 
Коментарі (0)