Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВСтоличному сміттю визначили перспективи
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичному сміттю визначили перспективи

Столична влада обмізкувала перспективи подальшого функціонування полігону твердих побутових відходів №5.

У КМДА обговорили першочергові заходи, спрямовані на поліпшення функціонування полігону №5: укріплення стійкості дамб полігону та вирішення питання щодо впровадження технології знешкодження фільтрату. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі установи.

Разом з тим місто комплексно вирішуватиме проблему переробки та утилізації твердих побутових відходів. Зокрема, мова йде про нарощування сортувальних ліній та контейнерів для роздільного збору сміття, а також будівництво сміттєпереробних комплексів. Такий підхід дозволить збільшити глибину переробки побутових відходів більш, ніж на 50%, а отже зменшить навантаження на полігон, що сприятиме вирішенню проблем, пов’язаних з функціонуванням полігону, у тому числі і з накопиченням фільтрату.

Нагадаємо, полігон твердих побутових відходів №5 знаходиться у селищі Підгірці Обухівського району Київської області, та експлуатується ПАТ «Київспецтранс».

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, за словами координатора Центру споживчого контролю «ЧЕК» Ігоря Каневського, Україна щорічно зариває у землю разом з твердими побутовими відходами близько мільярда євро. Це зумовлено тим, що із 12 млн тонн твердих побутових відходів, які викидають за рік українці, переробляється лише 1-2%, решта - закопується.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)