Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГМіські проектиСтолиця бореться з «тоталітарними» вулицями
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Столиця бореться з «тоталітарними» вулицями

У столиці влада вихваляється успіхами щодо декомунізації. Зокрема, це стосується перейменування вулиць, який у столиці за рік переназвали 13. Однак, чиновники наголошують, що процес триває

У столиці вже перейменовано 13 вулиць, назви яких були пов’язані з тоталітарним режимом, і процес триває. Про це заявив мер міста Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Водночас, стосовно ще 17 вулиць відбулися громадські обговорення, і проекти рішень Київради погоджуються в установленому порядку, а їхнє ухвалення можливе вже на найближчих сесійних засіданнях.

Також наразі триває громадське обговорення перейменування ще 29 вулиць столиці.

«Ці назви не будуть несподіванкою для мешканців міста. Вулицям повертають їх історичні назви чи дають нові назви, які пов’язані з сучасною історією України», – додав голова КМДА.

Він наголосив, що комісія з питань найменувань рекомендувала повернути історичні назви 10 вулицям у Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах. Водночас, ще близько 80 вулиць, назви яких пов’язані з діячами та подіями комуністичного тоталітарного режиму, потребують перейменування.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, до Дня незалежності комунальна корпорація «Київавтодор» закінчить капітальний ремонт 7 об’єктів вулично-дорожньої мережі.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)


16