Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійВслід за Андріївським узвозом комунальники реконструюватимуть Контрактову площу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Вслід за Андріївським узвозом комунальники реконструюватимуть Контрактову площу

Окрім Андріївського узвозу, будуть проведені роботи на Контрактовій площі, Володимирській гірці, на схилах Дніпра – аж до Мистецького арсеналу та Києво-Печерської лаври.

До Дня Києва реконструкцію узвозу буде завершено, далі комунальні служби візьмуться за впорядкування архітектурних пам’яток на Контрактові площі, вул. Сагайдачного. Про це сказав Голова КМДА Олександр Попов.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Зараз ми реалізуємо програму «Старий Київ». Саме в рамках цієї програми триває реконструкція Андріївського узвозу. «Старий Київ» – надзвичайно потужна й необхідна місту програма, яка дасть нове життя не лише туристичній галузі столиці. Ця програма спрямована, насамперед, на збереження та охорону історичної спадщини міста, найціннішої її частини, що розташована в центрі Києва. Окрім Андріївського узвозу, будуть проведені роботи на Контрактовій площі, Володимирській гірці, на схилах Дніпра – аж до Мистецького арсеналу та Києво-Печерської лаври», – зазначив О.Попов.

Він додав, що сьогодні місто здійснює постійний моніторинг за проведенням ремонтно-реставраційних робіт на Андріївському узвозі (відновлення покриття вулиці та ремонтно-реставраційні роботи на фасадах).

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)