Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняЗавтра частина житлових масивів столиці залишаться без холодної води
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Завтра частина житлових масивів столиці залишаться без холодної води

Київводоканал проведе заміну запірної арматури великих діаметрів на насосній водопровідної станції «Виноградар-III».
Київводоканал проведе заміну запірної арматури великих діаметрів на насосній водопровідної станції «Виноградар-III». Виконати такі роботи без зупинки водопроводів, які постачають воду споживачам, неможливо.
 
Тому з 22:00 19.06.2020 до 20:00. 21.06.2020 буде знижена тиск в мережах з можливістю відсутності води на верхніх поверхах будинків на житлових масивах:
 
Новобіличі, Микільська Борщагівка, Нивки і Галагани, Виноградар, Святошин, Академмістечко та Біличі, а також селищах Горенка і Пуща-Водиця.
 
Жителям цих житлових масивів, особливо тим, хто проживає на верхніх поверхах, радимо заздалегідь запастися водою в необхідних обсягах.
 
Співробітники відомства закликали жителів цих районів завчасно запастися водою і принесли вибачення за тимчасові незручності.
 

Подивитися список адрес, за якими буде обмежено водопостачання, можна тут

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
23 Червня 2020 p. 00:29
Від кожного багатоквартирного будинку виходять на вулицю 2-3 загальнодоступні точки розбору холодної води. Влітку вода з них ллється майже безперервно: кожен бажаючий може відкрити кран, під"єднати шланг і полити тротуари та газони. У спекотні дні поливають переважно ввечері.--------------------------------------------- Потім ця витрачена на полив вода розподіляється на квартири без індивідуальних лічильників води. Це очевидна несправедливість. Чому усІ цІ поливання не за рахунок УСІХ мешканців будинку?