Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниСобытияГендиректор "Київавтодору" отримав підозру в 300 мільйонів гривень збитків
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

Гендиректор "Київавтодору" отримав підозру в 300 мільйонів гривень збитків

Генеральному директору "Київавтодору" та колишньому начальнику ШЕУ Солом'янського району повідомлено про підозру у зв'язку з завданням збитків на майже 300 мільйонів гривень
Генеральному директору "Київавтодору" та колишньому начальнику ШЕУ Солом'янського району повідомлено про підозру у зв'язку з завданням збитків на майже 300 мільйонів гривень, про це повідомила пресслужба  Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.
 
Порушники звозили відходи різного типу на земельну ділянку, яка призначалась виключно для накопичення снігу зібраного на вулицях столиці. Такі дії призвели до забруднення ділянки відходами та матеріалами, шкідливими для людей та довкілля.
 
"Протягом 2022-2023 років службові особи КП "ШЕУ Солом’янського району міста Києва" за вказівкою свого керівника звозили відходи різного типу на земельну ділянку, яка призначалась виключно для накопичення снігу, зібраного на вулицях м. Київ. У свою чергу керівник "Київавтодору" внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, допустив здійснення підконтрольним підприємством дій, які призвели до забруднення ділянки відходами та матеріалами, шкідливими для людей та довкілля", – наголосили у поліції.
 
У зв'язку з цим, в ході огляду земельної ділянки із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції Столичного округу виявлено металобрухт, тверді побутові відходи, пластик відходи автомобільного транспорту.
 
"У результаті державі було завдано збитки на майже 300 млн грн", – сказано у повідомлені.
 
Водночас, 15 лютого генеральному директору "Київавтодору" та колишньому начальнику районного ШЕУ повідомили підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) та ч. 2 ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.
 

Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури. 

 
Комментарии (0)