Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниОтопительный сезон 2024-2025Київ розпочав відключення опалення в житлових будинках
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

Київ розпочав відключення опалення в житлових будинках

Київ розпочав відключення опалення в житловому секторі. Цей процес триває за графіком, враховуючи масштаби системи централізованого опалення столиці.
Вчора, 28 березня, Київ розпочав відключення опалення в житловому секторі. Цей процес триває за графіком, враховуючи масштаби системи централізованого опалення столиці. Для повного відключення опалення потрібно кілька днів, пише "Україна Комунальна". 
 
У столиці 80% будинків живляться від централізованої системи теплопостачання, решта має свої джерела: локальні дахові або інші котельні. Однак він висловив переконання, що загальне рішення міста підтримують усі теплопостачальні організації, незалежно від масштабів чи обсягів виробництва тепла. Адже йдеться про доцільність витрачання палива та виправдану економію.
 
У вівторок, 26 березня, мер Києва Віталій Кличко повідомив про намір столиці достроково завершити опалювальний сезон через суттєве потепління.
 
«Синоптики прогнозують теплу погоду вже в найближчі дні, з подальшим суттєвим підвищенням температури. Дострокове завершення опалювального сезону дасть місту змогу зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям столиці – значно зекономити на сплаті за опалення», – підкреслив Віталій Кличко.
 

Відключення систем опалення в закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування відбувається за письмовими заявками їхніх керівників. 

 
Комментарии (0)