Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниОтопительный сезон 2024-2025У Києві вже протестували на гідравлічну щільність майже 50% теплових мереж
Новости ЖКХ
25 июля 2024 г.
24 июля 2024 г.
23 июля 2024 г.
22 июля 2024 г.
19 июля 2024 г.
18 июля 2024 г.
17 июля 2024 г.
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

У Києві вже протестували на гідравлічну щільність майже 50% теплових мереж

У Києві вже протестували на гідравлічну щільність та міцність майже 50% теплових мереж, про це повідомляє КП «Київтеплоенерго»
У Києві вже протестували на гідравлічну щільність та міцність майже 50% теплових мереж, про це повідомляє КП «Київтеплоенерго», пише "Україна Комунальна".
 
«Роботи виконують поетапно у кожній зоні теплоджерел Києва (котелень, станцій теплопостачання, ТЕЦ). Це магістральні та розподільчі трубопроводи у Печерському, Шевченківському районах, частинах Святошинського, Оболонського, Подільського, Солом’янського, Голосіївського та Дарницького районів. Ними постачається тепло для 4,3 тис. будівель міста, а саме: 2,9 тис. житлових будинків, 1 тис. відомств, 270 закладів освіти та 68 лікарень. У рамках цьогорічної підготовки до зими вже виявили та усунули 710 пошкоджень трубопроводів, з них майже 100 – пошкодження магістральних мереж, що забезпечують теплом цілі мікрорайони», - заявили в  «Київтеплоенерго».   
 

Нагадаємо, гідравлічні випробування – обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального відповідно до норм чинного законодавства. Вони дозволяють виявити та своєчасно усунути «слабкі» місця трубопроводів влітку та вчасно замінити пошкоджені ділянки.  

 
Комментарии (0)