Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниОтопительный сезон 2023-2024У столиці до тепла під'єднали всі будинки, які знаходяться в управлінні комунальних керуючих компаній
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

У столиці до тепла під'єднали всі будинки, які знаходяться в управлінні комунальних керуючих компаній

Столичні комунальники виконали всі заплановані й необхідні для старту опалювального сезону роботи. На сьогодні до тепла підключили вже всі будинки, що знаходяться в управлінні комунальних керуючих компаній.
Столичні комунальники виконали всі заплановані й необхідні для старту опалювального сезону роботи. На сьогодні до тепла підключили вже всі будинки, що знаходяться в управлінні комунальних керуючих компаній. А також майже всі заклади соціальної сфери.
 
Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».
 
«Опалювальний сезон ми розпочали 9 жовтня. Першими до тепла почали підключати об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки, – за заявками їхніх керівників. Тижнем пізніше – з 16 жовтня – розпочали підключення до тепла і житлових будинків. І вже зараз можна сказати, що столиця стабільно увійшла в опалювальний сезон. На сьогодні до тепла підключені, практично, всі будинки, що знаходяться в управлінні комунальних керуючих компаній. За індивідуальними заявками продовжують підключати будинки ОСББ, ЖБК, відомчі. А також заклади соціальної сфери: дитячі садки – з теплом уже 99,4%, школи – 97,1%, пологові будинки – 92,3%, медичні стаціонари – 93,3%», – зазначив Віталій Кличко.
 
Мер Києва нагадав, що близько сотні котелень міста можливо оперативно переключити на роботу від генераторів. Таку ж можливість сьогодні забезпечено для 150 бюветних комплексів. Придбані мобільні пересувні котельні, у разі необхідності, забезпечать на певний період теплом медичні заклади, школи та пункти обігріву.
 

Паралельно столичні комунальники продовжують відновлення пошкодженого чи зруйнованого минулої зими росіянами обладнання на об’єктах критичної інфраструктури. Місто виділило на ці потреби близько мільярда гривень. І до кінця року заплановані ремонти виконають. 

 
Комментарии (0)