Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниТранспортУ столиці відкрили рух Подільсько-Воскресенським мостовим переходом, але є нюанс
Новости ЖКХ
23 февраля 2024 г.
20 февраля 2024 г.
19 февраля 2024 г.
16 февраля 2024 г.
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

У столиці відкрили рух Подільсько-Воскресенським мостовим переходом, але є нюанс

Сполучення між лівим та правим берегами забезпечене наразі для громадського та спецтранспорту, автомобілів екстрених служб.
Мер Києва Віталій Кличко для забезпечення життєдіяльності столиці під час воєнного стану відкрив рух Подільсько-Воскресенським мостовим переходом. Сполучення між лівим та правим берегами забезпечене наразі для громадського та спецтранспорту, автомобілів екстрених служб. Автобусний маршрут № 111 відсьогодні працює за напрямком «Станція метро «Площа Українських Героїв» – станція метро «Лівобережна», пише "Україна Комунальна".
 
Подільсько-Воскресенський мостовий перехід – найбільший з об’єктів транспортної інфраструктури Києва та України. Його загальна протяжність – понад 10 км.
 
«Ще кілька років тому першим етапом запуску об’єкта ми планували і обіцяли забезпечення руху пасажирського автотранспорту. І сьогодні, нарешті, це відбулося! Усім скептикам і тим, хто намагався заблокувати роботи на об’єкті, скажу одне: шукайте тепер інші приводи для своїх маніпуляцій. Зокрема, на першому етапі лівий та правий береги столиці сполучатиме автобусний маршрут № 111, за напрямком «Станція метро «Площа Українських Героїв» – станція метро «Лівобережна». Ми продовжуємо будівництво цього мостового переходу. Адже це – важливий об’єкт для життєдіяльності міста, а також для його обороноздатності. Наступним етапом Департамент транспортної інфраструктури виконає комплекси роботи для забезпечення проїзду на вул. Оноре де Бальзака – ці роботи вже тривають. А також здійснить ремонт вулиці Центральна Садова включно з облаштуванням мережі водовідведення. І проїзд на Оноре де Бальзака, і ремонт Центральної Садової плануємо завершити наступного року», – зауважив Віталій Кличко.
 
Мер столиці підкреслив, що запуск руху автотранспорту – це перший крок до наступного, суперважливого для мешканців Києва, етапу – метро на Троєщину.
 

«Отже, автопроїзд ми забезпечили. Наприкінці наступного року він буде можливим і на вулицю Оноре де Бальзака. А фінальним етапом стане запуск метро на Троєщину», – наголосив Віталій Кличко. 

 
Комментарии (0)