Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниБлагоустройствоВідвідувати місця відпочинку в лісопаркових зонах Пущі-Водиці поки небезпечно
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

 







 

Відвідувати місця відпочинку в лісопаркових зонах Пущі-Водиці поки небезпечно

Піротехнічний підрозділ проводить роботи з обстеження та вилучення вибухонебезпечних предметів у районі Пуща-Водиця, де тривали бойові дії. Працюють по 8 годин.
Піротехнічний підрозділ Комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» у співпраці з Мобільним рятувальним центром швидкого реагування ДСНС другий день поспіль проводять роботи з обстеження та вилучення вибухонебезпечних предметів у районі Пуща-Водиця, де тривали бойові дії. Працюють по 8 годин. 
 
Про це повідомила пресслужба Департаменту муніципальної безпеки КМДА.
 
Зокрема, 26 квітня, піротехніки КАРСу долучилися до восьмигодинного обстеження території. Роботи виконували й вчора. За минулий тиждень, у період з 18 до 24 квітня, рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» відпрацювали 6 виїздів, пов’язаних із обстеженням об’єктів та територій на наявність вибухонебезпечних предметів або шкідливих речовин. Всього саме на розмінування піротехнічні підрозділи КАРСу виїздили 12 разів, виявили понад 20 вибухонебезпечних предметів.
 
Як наголошує Департамент за результатами обстежень – відвідувати місця відпочинку на природі поки небезпечно: роботи з розмінування досі тривають.
 
Загалом із початку повномасштабного вторгнення РФ, у період із 24 лютого до 25 квітня 2022 року, для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків оперативні підрозділи КАРС «Київська служба порятунку» здійснили 296 виїздів:
  • 211 виїздів на НС соціального характеру (нещасні випадки з людьми, деблокування постраждалих);
  • 60 виїздів на НС техногенного походження (внаслідок аварій та катастроф, наявності шкідливих речовин у навколишньому середовищі, раптового руйнування будівель та споруд);
  • 17 виїздів для профілактики НС (обстеження об’єктів та територій на наявність вибухонебезпечних предметів або шкідливих речовин);
  • 8 виїздів на НС природного характеру (через метеорологічні явища).
 
Комментарии (0)