Рус Укр
ГлавнаяКомментарииОтопительный сезон 2024-2025В.Кличко: "Опалювальний сезон у столиці плануємо завершувати 28 березня"
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

В.Кличко: "Опалювальний сезон у столиці плануємо завершувати 28 березня"

Київ планує раніше завершити опалювальний сезон, враховуючи значне потепління, яке прогнозують синоптики. Так, вже з 28 березня місто розпочне процес відключення будівель від опалення.
Київ планує раніше завершити опалювальний сезон, враховуючи значне потепління, яке прогнозують синоптики. Так, вже з 28 березня місто розпочне процес відключення будівель від опалення. 
 
Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, пише "Україна Комунальна".
 
«Синоптики прогнозують теплу погоду вже в найближчі дні, з подальшим суттєвим підвищенням температури. Нагадаю, що централізована система теплопостачання столиці є найбільшою в Україні та однією з найбільших у Європі. Тому як для її розгортання, так і для переходу в літній режим необхідно кілька днів. Враховуючи це, з 28 березня ми розпочнемо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть місту змогу зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям столиці – значно зекономити на сплаті за опалення», – підкреслив Віталій Кличко.
 
Відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування відбувається за письмовими заявками їхніх керівників.
 

Віталій Кличко зазначив, що попри колосальні ризики та постійні ворожі обстріли, Київ пройшов опалювальний сезон стабільно та без збоїв у роботі систем життєзабезпечення. 

 
Комментарии (0)