Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїНоворічні свята обійдуться бюджету столиці в понад 9 млн 350 тис. гривень
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Новорічні свята обійдуться бюджету столиці в понад 9 млн 350 тис. гривень

Під час Новорічних та Різдвяних свят у Києві будуть змінені маршрути громадського транспорту біля Софіївської площі та Контрактової площі.
Під час Новорічних та Різдвяних свят у Києві будуть змінені маршрути громадського транспорту біля Софіївської площі та Контрактової площі. Про це під час конференції заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
 
"У період проведення Новорічних та Різдвяних свят, а саме 19, 21, 24 і 31 грудня, а також 1 та 7 січня у нас будуть внесені зміни до роботи маршрутів громадського транспорту біля основних локацій: Софіївської площі і Контрактової площі", - зазначив він.
 
Мондриївський також додав, що протягом Новорічної ночі працюватиме фунікулер.
 
Новорічні та Різдвяні свята обійдуться бюджету столиці в понад 9 млн 350 тис. гривень.
 
У Києві під час Новорічних та Різдвяних свят заборонили використання феєрверків та продаж міцного алкоголю у публічних місцях. 
 
"У зв’язку з рішенням Київської міської ради, і зв’язку з гострою ситуацією на Сході нашої країни ми виконуємо рішення Київської міської ради: обмежуємо і забороняємо в період Новорічних та Різдвяних свят феєрверки, салюти і використання піротехнічних засобів. Це так само пов’язано із безпекою , але ми повинні усвідомлювати, що свято є свято, але ті складнощі і та ситуація, яка є у нас в Україні не дає можливості святкувати на повну", - зазначив Мондриївський.

Заступник голови КМДА також додав, що окрім використання феєрверків мерія забороняє продаж міцного алкоголю у публічних місцях.  

 
Коментарі (0)