Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТранспортРеконструкцію Шулявського шляхопроводу розпочнуть в кінці цього року
Новини ЖКГ
22 Листопада 2017 p.
21 Листопада 2017 p.
20 Листопада 2017 p.
17 Листопада 2017 p.
16 Листопада 2017 p.
15 Листопада 2017 p.
10 Листопада 2017 p.
08 Листопада 2017 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Реконструкцію Шулявського шляхопроводу розпочнуть в кінці цього року

Реконструкція шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги та вул. Гетьмана розпочнеться в кінці цього року, це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу
Реконструкція шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги та вул. Гетьмана розпочнеться в кінці цього року, це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Newsone».
 
«Є вже всі узгодження, до кінця року роботи розпочнуться. І навесні наступного року вийдуть на повну потужність. Для повного запуску нової розв’язки потрібно півтора року», – наголосив мер.
 
Віталій Кличко зазначив, що для будівництва з’їзду направо з проспекту Перемоги на вул. Гетьмана доведеться знести частину цеху заводу «Більшовик».
 
Коментуючи проект реконструкції шляхопроводу,  Віталій Кличко наголосив, що головними критеріями були вартість робіт, терміни втілення проекту та оптимальна організація руху.

«Трирівнева розв’язка, проект якої пропонували, гарно виглядає, але на неї потрібно більше ніж 3 мільярди гривень і близько трьох років на будівництво. Враховуючи те, що частина її проходила б глибоко під землею, потрібно було б провести, зокрема, великі роботи зі встановлення станцій відкачування води», – сказав Віталій Кличко. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
16