Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортТранспортна інфраструктура столиці отримала фінансову підтримку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Транспортна інфраструктура столиці отримала фінансову підтримку

На розвиток транспортної інфраструктури столиці цьогоріч згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Києва буде спрямовано 949 млн грн.

По 300 млн грн буде спрямовано на будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі та станції «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, 150 млн грн – на будівництво Подільського мостового переходу, 56,6 млн грн – на реконструкцію вул. Васильківської.

«Ми вже маємо низку розпочатих об’єктів, які необхідно завершити, щоб зменшити затори на дорогах. Зокрема, до Дня Києва планується відкрити транспорту розв’язку на Поштовій площі. Разом із завершенням реконструкції площі передбачається облаштувати пішохідну зону на вулиці Сагайдачного, демонтувати трамвайні колії на Контрактовій площі та вулиці Братській», - розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За словами посадовця, асигнування також виділені на продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу, реконструкції проспекту Петра Григоренка, будівництво розв’язки на правобережних підходах до Південного мосту зі з’їздами з вулиці Саперно-Слобідської на Столичне шосе, під’їзної дороги до аеропорту «Жуляни».

Нагадаємо, у поточному році також планується відкриття станції метро «Теремки». Що ж стосується інших проектів столичного метро, то пан Крамаренко розповів, що у Програмі передбачені кошти на початок проектування метро на житловий масив Виноградар та станції «Львівська брама».

Крім того, він повідомив, що 25 млн грн уже закладено на реконструкцію ескалаторних комплексів у метрополітені, що підвищить надійність їхньої роботи та сприятиме енергозбереженню. Також передбачені додаткові кошти на встановлення світлофорів, облаштування велосипедних доріжок та пішохідних містків над трасою швидкісного трамваю на Троєщині

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)