Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Житлофонд Києва за крок до стовідсоткового підключення опалення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Житлофонд Києва за крок до стовідсоткового підключення опалення

Столичний житловий фонд підключений до централізованого опалення на 80%. Що стосується об'єктів соціальної сфери (дитячі садки, лікарні, школи), то тепло отримують майже 100% закладів.

У Києві станом на сьогодні до централізованого опалення підключено 7686 житлових будинків (що управляються комунальними ЖЕО, ЖБК, ОСББ та відомчі будинки), що становить 80% від загальної кількості. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

Серед районів, найбільша кількість підключених до ЦО будинків зафіксовано у Шевченківському районі – 1436 із 1651. Найменше багатоповерхівок із теплом – у Дарницькому районі – там опалення підключено 326 будинкам із 513.

Крім того, тепло подається у 514 дитячих садочків – 98,3% від загальної кількості, 450 шкіл (98%) та 292 лікувальні заклади (93,3%).

Натисніть для збільшення

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві сьогодні гаряче водопостачання відсутнє у 297 споживачів. Зокрема, через пошкодження мереж відключено гарячу воду 295 споживачам, ще 2 випадки припинення ГВП зумовлено проведенням планових робіт та реконструкцій.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)