Рус Укр
ГлавнаяКиевские будниСобытияПо делу КГГА против Нафтогаза суд определит конституционность закона «О теплоснабжении»
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

 
 


 

По делу КГГА против Нафтогаза суд определит конституционность закона «О теплоснабжении»

Господарський суд Києва звернувся до Верховного Суду з проханням внести подання до Конституційного суду України щодо конституційності ч.3 ст.22 закону «Про теплопостачання»
Господарський суд Києва звернувся до Верховного Суду з проханням внести подання до Конституційного суду України щодо конституційності ч.3 ст.22 закону «Про теплопостачання» у межах розгляду справи за позовами КМДА і НАК «Нафтогаз України» стосовно перекладення боргів ПАТ «Київенерго» на КП «Київтеплоенерго», повідомляє прес-служба КМДА.
 
"19 липня Господарський суд м. Києва відмовився замінити "Київенерго" на "Київтеплоенерго" як відповідача за частиною боргових зобов’язань "Київенерго". Одночасно із постановленим рішенням суд направляє відповідне звернення до Верховного суду для вирішення питання стосовно внесення до Конституційного суду України подання щодо конституційності ч. 3 ст. 22 Закону України "Про теплопостачання", - зазначається у повідомленні.
 
У тексті ухвали зазначається, що суд вважає за можливе та доцільне не застосовувати ч. 3 ст. 22 Закону України "Про теплопостачання" до зазначених правовідносин через суперечність нормам Конституції.
 

"Покладання обов’язку на орган місцевого самоврядування сплатити борг попереднього користувача містить ознаки дискримінаційного підходу і суперечить справедливому застосуванню норми права. У документі також зазначається, що правонаступництво, тобто перекладення боргових зобов’язань, утворених за період дії угоди з ПАТ "Київенерго", може виникати лише при реорганізації останнього", - додали у відомстві. 

 
Комментарии (1)
Коля Пухов
26 июля 2018 г. 22:15
Киян, які вже два місяці сидять без гарячої води, мабуть не дуже цікавлять "пояснення" її відсутності.