Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїПо справі КМДА проти Нафтогазу суд визначить конституційність закону «Про теплопостачання»
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

По справі КМДА проти Нафтогазу суд визначить конституційність закону «Про теплопостачання»

Господарський суд Києва звернувся до Верховного Суду з проханням внести подання до Конституційного суду України щодо конституційності ч.3 ст.22 закону «Про теплопостачання»
Господарський суд Києва звернувся до Верховного Суду з проханням внести подання до Конституційного суду України щодо конституційності ч.3 ст.22 закону «Про теплопостачання» у межах розгляду справи за позовами КМДА і НАК «Нафтогаз України» стосовно перекладення боргів ПАТ «Київенерго» на КП «Київтеплоенерго», повідомляє прес-служба КМДА.
 
"19 липня Господарський суд м. Києва відмовився замінити "Київенерго" на "Київтеплоенерго" як відповідача за частиною боргових зобов’язань "Київенерго". Одночасно із постановленим рішенням суд направляє відповідне звернення до Верховного суду для вирішення питання стосовно внесення до Конституційного суду України подання щодо конституційності ч. 3 ст. 22 Закону України "Про теплопостачання", - зазначається у повідомленні.
 
У тексті ухвали зазначається, що суд вважає за можливе та доцільне не застосовувати ч. 3 ст. 22 Закону України "Про теплопостачання" до зазначених правовідносин через суперечність нормам Конституції.
 

"Покладання обов’язку на орган місцевого самоврядування сплатити борг попереднього користувача містить ознаки дискримінаційного підходу і суперечить справедливому застосуванню норми права. У документі також зазначається, що правонаступництво, тобто перекладення боргових зобов’язань, утворених за період дії угоди з ПАТ "Київенерго", може виникати лише при реорганізації останнього", - додали у відомстві. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
26 Липня 2018 p. 22:15
Киян, які вже два місяці сидять без гарячої води, мабуть не дуже цікавлять "пояснення" її відсутності.