Рус Укр
ГлавнаяКомментарииТеплоэнергетикаП.Пантелєєв: "На теплових та водопровідних мережах столиці щороку трапляється понад 2 тис. аварій"
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

П.Пантелєєв: "На теплових та водопровідних мережах столиці щороку трапляється понад 2 тис. аварій"

Мережі Києва потребують модернізації, водночас це питання виваженого і комплексного підходу, а не ситуативних рішень
Мережі Києва потребують модернізації, водночас це питання виваженого і комплексного підходу, а не ситуативних рішень, повідомляють на порталі Київської міської держадміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, пише "Україна Комунальна".
 
"Теплові та водопровідні мережі столиці, більшість із яких прокладено ще за радянських часів, потребують модернізації", - заявив він в ефірі радіо "Київ".
 
До повномасштабного вторгнення Росії понад 350 км тепломереж Києва було замінено на нові та сучасні, зокрема із заміною теплових вузлів і супутнього обладнання.
 
"І тільки такий комплексний підхід виправдано, адже існує низка об'єктів, наприклад, міст Патона, де можлива лише повноцінна модернізація, враховуючи кількість наявних там комунікацій", - зазначив заступник голови КМДА.
 
За його інформацією, у середньому і на теплових, і на водопровідних мережах столиці щороку трапляється понад 2 тис. аварійних ситуацій.
 
"Своїми силами навіть під час війни, влітку минулого року, КП "Київтеплоенерго" замінило 40 км тепломереж. Але латати експлуатаційні пошкодження обов'язково потрібно до моменту, коли буде можливість їх замінити", - наголосив Пантелеєв.
 
Як він пояснив, слід розрізняти вимушені аварійні ліквідації та комплексну заміну.
 

При цьому заступник голови КМДА зазначив, що до повномасштабної війни йшлося про інновації та розвиток. 

 
Комментарии (0)