Рус Укр
ГлавнаяНовости ЖКХТранспортУ Києві буде проходити монтаж фрагмента Шулявського шляхопроводу
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

 
 


 

У Києві буде проходити монтаж фрагмента Шулявського шляхопроводу

У Києві буде проходити монтаж фрагмента Шулявського шляхопроводу. На цей час, з 12 до 14 жовтня, заборонять рух по проспекту Перемоги.
У Києві буде проходити монтаж фрагмента Шулявського шляхопроводу. На цей час, з 12 до 14 жовтня, заборонять рух по проспекту Перемоги.
 
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
 
Зведення Шулявського шляхопроводу переходить в активну фазу, в зв'язку з цим 12 жовтня о 22:00 рух по проспекту Перемоги буде перекрито до 5:00 14 жовтня. У цей час над проїзною частиною проспекту встановлюватимуть прогін нового мосту.
 
На час закриття руху транспорту по проспекту Перемоги змінюється порядок організації роботи громадського транспорту.
 
Таким чином, закривається рух тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 92н, 93Н, 94н на ділянці від станції метро Нивки до Повітрофлотського шляхопроводу.
 

На цей період організовується тимчасовий тролейбусний маршрут №5А, який курсуватиме за маршрутом «вул. Чорнобильська - вул. Білицька» по трасі: вул. Ірпінська - вул. Чорнобильська - вул. Феодори Пушиної - просп. Академіка Палладіна - Кільцева дорога - вул. Перемоги - вул. Данила Щербаківського - вул. Маршала Гречка - вул. Північно-Сирецька, в зворотному напрямку - вул. Північно-Сирецька - вул. Маршала Гречка - вул. Данила Щербаківського - просп. Перемоги - просп. Академіка Палладіна - вул. Академіка Єфремова - вул. Чорнобильська - вул. Ірпінська. 

 
Комментарии (0)