Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїІА «Україна Комунальна» медіа-партнер Енергетичного Дня
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

ІА «Україна Комунальна» медіа-партнер Енергетичного Дня

29 травня 2012 року у Києві пройде III Європейсько-Український Енергетичний День, організаторами якого виступає Європейсько-українське енергетичне агентство та компанія Conference House.

Сьогодні у Києві пройде III Європейсько-Український Енергетичний День, організаторами якого виступає Європейсько-українське енергетичне агентство та компанія Conference House. Офіційним медіа-партнером виступить ІА «Україна Комунальна».

В рамках заходу будуть розглянуті питання енергетичної культури України, перспективи розвитку альтернативної енергетики, енергоефективність та відновлювальні джерела енергії для прямих іноземних інвестицій. Особливу увагу буде приділено питанням енергоефективності у ЖКГ і альтернативного палива в цьому секторі. 

Серед спікерів:

• Дейв Янг, Голова Ради Європейсько-Українського Енергетичного Агентства

• Шкельзим Бозго, Президент Регуляторної Ради Енергетичної Спілки

• Теренс МакКэлліон, Директор з енергоефективності та зміни клімату, ЄБРР

• Пітер Кнажко, GE Energy

• Едвард Клагер, Генеральний директор, AlterEnergy Group

• Славчо Нейков, Директор секретаріату Енергетичної Спілки

• Юрген Кооп, Biogasrat

• Фредрік Свінхуфвуд, Vindkraft Україна

• Матс Лундін, Eco Energy Scandinavia AB та інші.

Енергетичний День проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. 

Партнери заходу: Група Сен-Гобен, яка є власником бренда ISOVER, ЮФ Arzinger, компанія ДТЕК, компанія ABB, проектний консорціум SEBE. 

Генеральний ТВ-партнер – телеканал UBR, Комунікаційний партнер – ESG. PR-партнер – PRT. При підтримці Американської торгової палати в Україні.


Довідка

Концерн Сен-Гобен є світовим лідером житлового та будівельного ринків, лідером у розробці, виробництві і дистрибуції будівельних матеріалів. ISOVER - бренд концерна Сен-Гобен.

Юридична компанія Arzinger надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері фінансових послуг, енергетики, нерухомості, фармацевтичної галузі, харчової промисловості, телекомунікації, роздрібної торгівлі, агро- промисловості, інфраструктури і транспорту.

ДТЕК - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють в сферах видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії.

Компанія АББ - лідер в області технологій для енергетики та автоматизації.

Проектний консорціум SEBE складається з 13 партнерів у 8 країнах Центральної Європи (Австрія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Італія, Польща, Румунія, Словаччина і Словенія). Всі партнери надійно закріплені в своїх регіонах та надають високоякісну експертизу для актуальних SEBE тем.

 
Коментарі (0)