Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництво У Києві можуть побудувати другу БСА
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

У Києві можуть побудувати другу БСА

Київська міська влада пропонує потенційним інвесторам побудувати на Лівому березі Дніпра аналог нині діючої Бортницької станції аерації та завод з очищення мулу.
Київська міська влада пропонує потенційним інвесторам побудувати на Лівому березі Дніпра аналог нині діючої Бортницької станції аерації та завод з очищення мулу.
 
Про це сьогодні повідомив перший заступник КМДА Олександр Мазурчак під час Київського інвестиційного форуму, передає кореспондент «У.К.».
 
«У Києві піднімається питання про будівництво нової станції БСА в районі Південної частини міста Києва. Будівництво цієї станції дасть можливість розмежувати потоки правого берегу  і лівого, і створити нову сучасну станцію, яка не мала б мулових полів і могла за допомогою нової  технології ... очищати стоки і відразу робити з залишкового мулу добрива та відправляти їх на поля області», - сказав О.Мазурчак.
 
За його словами, проблемним є той факт, що після вторинних відстійників мул надходить на поля і сьогодні необхідно побудувати завод з його висушування.
 
«Для нас це дуже цікавий проект і ми готові говорити з інвесторами з цього приводу», - зазначив О.Мазурчак.
 
Він уточнив, що на сьогодні розробляється план цього заходу і вже в серпні можна проводити по даному питанню інвестиційний конкурс.
 
«Зараз ми обробляємо ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) .... і документацію, і будемо готові до такої розмови ...», - сказав перший заступник КМДА.
 
Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)