Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрій Відходи заощадили киянам мільйони
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Відходи заощадили киянам мільйони

На 1 млн 140 тисяч гривень менше заплатили кияни від початку року при оплаті за вивезення побутових відходів.

На 1 млн 140 тисяч гривень менше заплатили кияни від початку року при оплаті за вивезення побутових відходів. Про це повідомив директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Сергій Мельник, інформує прес-служба.

«Це стало можливим із прийняттям у січні Київрадою рішення щодо впорядкування діяльності тимчасових споруд, яким власників кіосків зобов’язали сплачувати за вивіз утворюваних ними побутових відходів», – зазначив Сергій Мельник.

До прийняття цього рішення понад 90% власників малих архітектурних форм не сплачували за вивезення утворюваних відходів, користуючись при цьому контейнерами, встановленими на прибудинкових територіях житлових будинків.

«Сьогодні ми уклали понад 2 тисяч договорів на вивезення побутових відходів із підприємцями. Це дозволяє не тільки економити кошти мешканцям, але й тримати під контролем ситуацію із накопиченням та вивезенням відходів для забезпечення належного санітарного стану житлової забудови», – додав директор комунального підприємства Сергій Мельник.

Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)