Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїТранспорт9 мая вокруг столицы можно будет прокатиться на ретро-паровозе
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

9 мая вокруг столицы можно будет прокатиться на ретро-паровозе

"Укрзалізниця" пропонує киянам і гостям столиці цікавий, правда, тимчасовий маршрут. Поїзд з п'яти вагонів поведе справжнісінький паровоз.
9 травня "Укрзалізниця" пропонує киянам і гостям столиці цікавий, правда, тимчасовий маршрут. Поїзд з п'яти вагонів поведе справжнісінький паровоз.
 
Вагони буде везти паровоз Л-4600 випущений Луганським заводом ще в 1952 році.
 
Маршрут поїзда проклали навколо Києва, а в дорозі він проведе всього близько 2,5 годин. Причому пункт відправлення та прибуття збігається - це центральний залізничний вокзал столиці, передає UBR.
 
Вартість квитків на поїзд швидше символічна, ніж реальна. Для дорослого поїздка обійдеться в 53,24 грн., А дитячий квиток можна придбати за 24,17 грн. Втім, бажаючим провести пару годин в плацкартному вагоні краще поквапитися. Судячи за даними системи онлайн бронювання залізничного відомства, квитки розкуповують дуже швидко. Та й місць в поїзді трохи: кожен вагон може вмістити всього 64 пасажири.
 
А ось відшукати потрібний поїзд серед безлічі інших не так вже й просто. Сайт компанії не виділяє склад з інших поїздів, тому знайти його можна тільки за номером №897Л, попередньо обравши маршрут "Київ пасажирський - Караваєві дачі", а також вибравши дату 9 травня.
 
Коментарі (0)