Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаБорг киян за тепло становить вже 3,8 млрд грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Борг киян за тепло становить вже 3,8 млрд грн

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці – 1,6 млрд грн та 798,4 млн грн відповідно
Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ «Київенерго» на 1 червня склала 3,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці – 1,6 млрд грн та 798,4 млн грн відповідно, повідомляє прес-служба «Київенерго».
 
Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 червня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 82,1 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 1,1 млрд грн.
 
Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (202,7 млн грн) та Святошинському (186,8 млн грн) районах.
 
Сумарна заборгованість населення за опалення та гарячу воду на 1 червня 2017 р. склала 1,6 млрд грн. Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,1 млрд грн, борг за гарячу воду – 495,3 млн грн.
 
В перерахунку на одного мешканця району найбільші борги перед Компанією за опалення та гарячу воду мають мешканці Печерського району – 3,3 тис. грн.
 

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії накопичили споживачі Подільського району – 6,2 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 3,2 млн грн (вул. Щорса, 44а) та Солом'янського – 2,3 млн грн (вул. Михайла Донця, 2А). 

 
Коментарі (0)