Рус Укр
ГоловнаКиївські будніФінансування ЖКГБорг Києва за електрику перевищив мільярд гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Борг Києва за електрику перевищив мільярд гривень

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 жовтня 2017 р становить 1,012 млрд гривень
Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 жовтня 2017 р становить 1,012 млрд гривень, повідомляє прес-служба підприємства.
 
Основними боржниками залишаються підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності та населення. Так, підприємства житлокомунгоспу, в т. Ч. Підприємства життєзабезпечення міста, заборгували за електроенергію 491,4 млн грн. Борг найбільшого боржника КП «Київський метрополітен» становить 201,5 млн грн.
 
Борг населення Києва за спожиту електричну енергію станом на 1 жовтня 2017 р склав 332,15 млн грн. Найбільшими боржниками є споживачі Дарницького, Святошинського та Солом'янського районів - 48,9 млн грн, 37,4 млн грн і 37,4 млн грн відповідно.
 
Заборгованість державного бюджету по компенсації пільг та субсидій за електропостачання становить 141,49 млн грн, з них борг «Київводоканалу» - 53,71 млн грн.
 
НКРЕКП автоматично списує кошти для оплати спожитої електроенергії за рахунок пільг і субсидій на користь «Енергоринку» по константі (у вересні - 46 млн грн). У разі подальших неплатежів, Київенерго буде змушене відключити «Київводоканал» за борги, що є критичним для столиці і може нести екологічну загрозу.

Всього по Україні станом на 17 жовтня підписано протоколів на 63,695 млрд грн, а виділено лімітів на 61,173 млрд грн. Тобто, ще до опалювального сезону дефіцит вже перевищує 2,5 млрд грн. До кінця опалювального сезону розрив у потребах і бюджетному фінансуванні може досягти 10-12 млрд грн, в тому числі, по Києву - 1,7 млрд грн. Розподіл коштів на пільги та субсидії по Україні йде нерівномірно. Постанова КМУ №558-р перерозподілив 2,4 млрд грн, забравши їх у одних областей, і віддавши іншим - так, деякі регіони виявилися дефіцитними, тоді як інші, навпаки, профіцитним.   

 
Коментарі (0)