Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЕлектроенергетикаБорг столичних споживачів електрику вже більше 1,1 млрд грн
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Борг столичних споживачів електрику вже більше 1,1 млрд грн

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 серпня 2017 складає більше 1,1 млрд грн.
Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» на 1 серпня 2017 складає більше 1,1 млрд грн. У липні він збільшився на 11 млн грн., повідомляє прес-служба ПАТ «Київенерго».
 
Основними боржниками залишаються підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, державний бюджет і населення. Так, підприємства жілкоммунхозяйства, в т. Ч. Підприємства життєзабезпечення міста, за підсумками липня збільшили заборгованість за електроенергію на 12 млн грн до 484,2 млн грн. Найбільший боржник ПАТ «АК« Київводоканал »збільшив суму боргу до 217,8 млн грн, КП« Київський метрополітен »- до 137,1 грн.

Борг населення Києва за спожиту електричну енергію станом на 1 серпня 2017 р склав 353,4 млн грн. Найбільшими боржниками за електроенергію є споживачі Дарницького, Святошинського та Солом'янського районів. Їх заборгованість на 1 серпня 2017 р склала 50,3 млн грн, 41,4 млн грн і 40 млн грн відповідно.

 

 
Коментарі (0)