Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоБудівельний документообіг Києва стане електронним
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Будівельний документообіг Києва стане електронним

Киян позбавлять черг у різних інстанціях, пов’язаних зі сферою містобудування. Наприкінці 2014 року мешканці міста зможуть подавати документи в електронному вигляді, завіряючи їх електронним цифровим підписом.

Наприкінці 2014 року кияни зможуть подавати документи до різних інстанцій, пов’язаних зі сферою містобудування, в електронному вигляді, завіряючи їх електронним цифровим підписом. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Ми почнемо з отримання витягів, і далі будемо переводити систему в електронний вигляд. До цього часу має бути впроваджена комплексна система захисту інформації», – повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник Служби Містобудівного кадастру КМДА Андрій Вавриш.
 
Пан Вавриш також зазначив, що в українському суспільстві постійно наводиться приклад Грузії, коли мова йде про потребу модернізації надання послуг населенню. Йдеться про зменшення кількості різних документів, ліцензій, довідок, повідомлень. І це перш за все якісна система опрацювання бізнес-процесів.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», 1 квітня Кабінет Міністрів схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності та державного архітектурно-будівельного контролю». Він покликаний децентралізувати систему державного архітектурно-будівельного контролю і нагляду.
Катерина Білоус
 
Коментарі (0)